Vianočná súťaž s Imaom

Je ťažké uveriť, že Vianoce opäť pomaly rozsvecujú naše domácnosti. Rok uteká míľovými krokmi a posledný mesiac roka 2020 prináša aj sviatky radosti a pokoja. Aby sme vám, naším zákazníkom prinášali viac radosti do každodenných povinností, pripravili sme Vianočnú súťaž na všetkých predajniach IMAO. A aby toho nebolo málo, pripravili sme aj naozaj vysoké zľavy na svietidlá!

Čo môžem vyhrať?

V súťaži máte možnosť získať nádherné ceny: kávovar, stropné svietidlo v hodnote 160€, peňažnú poukážku na nákup alebo darčekové tašky IMAO. Vianočná súťaž prebieha vo všetkých predajniach IMAO (Považská Bystrica, Tvrdošín, Námestovo, Prešov) od 1. decembra do 15. decembra 2020.

Ako sa zapojiť?

Ak sa pýtate, čo treba urobiť aby ste mohli získať pripravené ceny, odpoveď je skutočne jednoduchá. Stačí nakúpiť v niektorej z našich pobočiek a po nákupe vyplniť malý, tombolový lístok, ktorý vhodíte do pripravenej súťažnej urny. Zo všetkých tombolových lístkov vyžrebujeme dňa 21.12.2020 – 8 výhercov, ktorí si od nás odnesú krásne ceny.

Každý nákup sa počíta. Ak do našich predajní zavítate v priebehu súťaže viackrát, máte šancu zapojiť sa opäť. Čím viac nákupov, tým väčšia šanca na úspech.Tombolové lístky, súťažné urny a všetky informácie hľadajte na našich predajniach, kde sa budeme tešiť na vašu návštevu.

Predajne IMAO Vám ponúkajú širokú škálu vianočného osvetlenia a dekorácií. Všetko pre rozsvietenie Vášho domu a vianočného stromčeka máme pripravené. Tešíme sa na vás.

9,40€

Vianočné osvetlenie 100 LED -studená biela Nano reťaz 2,4m

19,60€

Vianočné osvetlenie 300 LED - teplá biela svetelná reťaz IP44 30+5m

19,60€

Vianočné osvetlenie 300 LED - farebná svetelná reťaz IP44 30+5m

22,50€

Vianočné osvetlenie 600 LED - studená biela sveteľná reťaz 11m