2018

Cooltajner

Pravidelne podporujeme občianske združenie COOLTAJNER, ktoré organizuje kultúrno-komunitné projekty v Považskej Bystrici. IMAO podporuje rôzne projekty, ktoré Cooltajner organizuje. Za rok 2018 môžeme spomenúť projekt DO-ZVU-KI, kde sme sa podieľali na osvetlení areálu. Na konci roku Cooltajner dostal novú podobizeň, ktorá slúži ako pamätník a smart panel. Organizátorom ďakujeme za super akcie v Považskej Bystrici a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Ďurďovský výstrek 2018

Ďurďovský výstrek je jedným z najväčších hasičských podujatí na Slovensku. Súčasťou Ďurďovského výstreku bolo aj finále Slovensko-moravskej hasičskej ligy 2018. Ďurďovského výstreku sa zúčastnilo viac ako 800 súťažiacich, ktorí tvorili 120 hasičských družstiev zo Slovenska a z Čiech. Celodenný program začal vystúpením Veselých zúbkov so sprievodnými akciami pre najmenších. Hudobnú zábavu odštartovala country kapela Alabama. Večer vystúpili skupiny Svieca vo vetre a legendárna Tublatanka. Návštevníkov počas celého dňa sprevádzal moderátor Štefan Skrúcaný spolu s Milanom „Yettim“ Kováčikom.

Mladý talent Považskej Bystrice 2018

Mladý talent Považskej Bystrice 2018

 

2017

HBK PROTEF Považská Bystrica

V sezóne 2017/2018 podporujeme extraligový hokejbalový klub PROTEF Považská Bystrica, ktorému sa podarilo dostať do play-off z prvého miesta. 

Mladý talent Považskej Bystrice 2017

Mladý talent Považskej Bystrice 2017

V júni sa konalo slávnostné odovzdávanie cien Mladý Talent Považskej Bystrice. Táto súťaž má v meste šesťročnú tradíciu a je určená pre študentov stredných a umeleckých škôl vo veku 15 až 21 rokov, pričom jej cieľom je podpora talentovaných mladých ľudí a vytvorenie priestoru na ich prezentáciu na verejnosti. Súťažilo sa v ôsmich kategóriách, lenže kategória literárno-dramatické umenie nebola tento rok vyhodnotená vzhľadom na nízky počet prihlásených.

Ďurďovský výstrek 2017

Ďurďovský výstrek je jedným z najväčších hasičských podujatí na Slovensku. Súčasťou Ďurďovského výstreku bolo aj finále Slovensko-moravskej hasičskej ligy 2017. Ďurďovského výstreku sa zúčastnilo viac ako 800 súťažiacich, ktorí tvorili 120 hasičských družstiev zo Slovenska a z Čiech. V rámci programu vystúpila česká formácia Divokej Bill, slovenská legenda Pavol Hammel a kapela Caliber X. Návštevníkov počas celého dňa sprevádzal moderátor Ďuro Mokrý spolu s Milanom „Yettim“ Kováčikom.

2016

Okolo Tatier 2016

V dňoch 10.-12.6. 2016 sa konal v poradí už 49. ročník medzinárodného cykloturistického podujatia Okolo Tatier, ktorý organizuje Cykloklub Nižná v spolupráci s obecnými úradmi v Nižnej a v Ždiari. Tohto roku sa na štart postavilo 910 registrovaných účastníkov zo siedmych štátov Európy. V pelotóne sme mali možnosť vidieť cyklistov zo Slovenska, Česka, Poľska, Rumunska, Švajčiarska, Maďarska a Slovinska.

HBK PROTEF Považská Bystrica

Aj v roku 2016 podporujeme hokejbalovým klubom PROTEF Považská Bystrica, ktorý je súčasťou Slovenskej hokejbalovej únie.
V minulosti patril k čiernym koňom súťaže no posledné sezóny vrhajú tieň na ambície vedenia a mesta, Do sezóny 2016/2017 však vstúpili bielo modrí impozantne a k dobrým výsledkom im má dopomôcť aj angažovanie nového trénera v osobe Milana Ladivera. Návrat z Nitry rovnako ohlásil reprezentačný obranca Bujdák.

HBK PROTEF 2016
Rajecký kros triatlon 2016

Rajecký kros triatlon 2016

Uplynulú sobotu to v Rajci opäť žilo športom. Už štartová listina naznačila, že 4. ročník Rajeckého Kros triatlonu sa zapíše veľkými písmenami do histórie nielen tohto podujatia, ale aj organizátora – Maratón klubu Rajec. Počet zaregistrovaných účastníkov totiž stále rástol a zastavil sa až na čísle 126, čo je takmer dvojnásobok oproti minulému ročníku.  Rajecký Kros triatlon z dielne Maratón klubu Rajec sa teda po aktuálnom ročníku definitívne „rozbieha“ do sveta, preto vás už teraz pozývame nenechať si ujsť budúci rok toto divácky mimoriadne atraktívne podujatie.

Ďurďovský výstrek 2016

IMAO už tradične bolo hlavným sponzorom ukončenia moravsko-slovenskej hasičskej ligy, ktoré sa konalo v Ďurďovom. Súboje boli veľmi vyrovnané a bolo sa na čo pozerať. Sobota 10.9.2016 sa niesla v znamení hasičského športu. Ďurďovský výstrek odštartoval už v ranných hodinách. Počas celého dňa ste mohli sledovať vynikajúce výkony dobrovoľných hasičských zborov. Tímy z Česka a Slovenska sa postarali o kvalitné ukončenie ligy. SMHL dokonca poskladalo ALL STARS tímy, ktoré predviedli úžasné útoky a postarali sa o neutíchajúci potlesk.

Ďurďové 2016

2015

rufa team 2016

RUFA SPORT TEAM 2015

Ak v roku 2015 sme podporovali Slovenský automobilový RUFA SPORT TEAM, ktorý je úspešný už niekoľko rokov a s našou podporou sa mu podarilo dosiahnuť víťazstvo na podujatí AUTO SHOW SLOVAKIA RING, čím bola ukončená hlavná slovenská rally sezóna.

Jaroslav Galovič

Mladý a veľmi úspešný. Tak možno zhrnúť športovú kariéru talentovaného Jaroslava Galoviča, ktorý sa motocrossu a countrycrossu venuje od svojich 7 rokov. V sezóne 2015 sa venoval countrycrossu, enduro a motocrossu v kategórii Slovenský pohár E1. Jeho úspechy na súťažiach po celom Slovensku sú zrkadlom snahy, ktorú Jaroslav musí počas sezóny vynaložiť. V mnohých prípadoch sa umiestnil na prvých priečkach a z pretekov si tak odniesol i ocenenia.

First Sailing Week 2015

First Sailing Week 2015

Rýchlu jazdu je možné vychutnávať nielen na súši. Projekt Slovak Sealing season pozostával z viacerých podujatí. Tradične sa táto sezóna spája s prímorským prostredím a letnými mesiacmi. IMAO sa stalo partnerom viacerých podujatí ako Slovak Sailing Week 2015, Regata Mateja Bencúra 2015, First Sailing Week 2015 a tiež SAG Elektrovod Cup 2015. Športové závody lodí sú perfektným zážitkom..

Rajecký kros triatlon 2015

Behanie, plávanie, ale aj cyklistika zažívajú v posledných rokoch obrovský boom. Cross triatlon, ktorý sa organizoval v Rajci bol spojením týchto disciplín. Na rybníku Košiare sa stretli mnohí úspešní triatlonisti, ktorí sa tomuto športu venujú profesionálne, ale aj rekreačne. Usporiadateľom podujatia bol Maratón klub Rajec, ktorý je členom Slovenskej triatlonovej únie. Súťažilo sa v siedmich kategóriách. V kategórii mužov od 20 do 39 rokov súťažil i náš kolega, ktorý obhájil skvelé 12. miesto v celkovom poradí.

rajecky maratón 2015

Okolo Tatier 2015

Súťaž „Okolo Tatier“ je cyklistickým podujatím, ktoré sa pýši dlhoročnou tradíciou. Toto medzinárodné podujatie je organizované TJ Nižná každý rok začiatkom letných mesiacov. V roku 2015 stálo na štarte 820 registrovaných účastníkov z ôsmich krajín Európy. Ako partner 48. ročníka súťaže oceňujeme dlhoročnú tradíciu a chuť stále rozširovať povedomie o tejto fantastickej akcii zo strany organizátorov. Do súťaže sa zapojili aj naši kolegovia z predajní IMAO, ktoré fungujú v mestách Tvrdošín a Námestovo.

Hokejbalový klub PROTEF Double team

V rámci sponzoringu a podpory sme v roku 2015 spolupracovali s Hokejbalovým klubom PROTEF Double team, ktorý je súčasťou Slovenskej hokejbalovej únie. V rámci hokejbalovej extraligy je klub súčasťou súťaže od sezóny 2009/2010. Hokejbalový klub v Považskej Bystrici vychoval zo svojich hráčov až 9 majstrov sveta v rôznych kategóriách.

HBK Protef Double Team 2015

Ďurďovský výstrek 2015

Finále Slovensko – moravskej hasičskej ligy je každoročne vyvrcholením sezóny dobrovoľných hasičov. Aj v tomto roku sa podarilo pripraviť neopakovateľný program s atmosférou, ktorá, veríme, pohltila každého návštevníka. V mene skupiny IMAO ďakujeme súťažným družstvám a zároveň gratulujeme víťazom. Veľké poďakovanie patrí všetkým návštevníkom Ďurďovského výstreku 2015.

2014

Ďurďovský výstrek 2014

Aj v tomto roku sme sa veľkou mierou podieľali na organizovaní a podpore Ďurďovského výstreku. Finále Slovensko-Moravskej hasičskej ligy bolo vyvrcholením sezóny dobrovoľných hasičov. Viac ako 120 družstiev ukázalo svoje schopnosti priamo na dráhe. Okrem hasičskej súťaže bol pripravený bohatý sprievodný program plný hudby, tanca, zábavy a prekvapení. Od ranných hodín bol areál v obci Ďurďové pripravený na vašu návštevu. Okrem tradičného hasičského gulášu a varených rebier sa čapovalo tankové pivo. O bohatý program pre deti sa postaral Marián Čekovský, ktorý bol zároveň moderátorom celej akcie. Bol tam aj kúzelník, fakír i polnočné prekvapenie. Hlavným hosťom a headlinerom večera bola slovenská skupina INÉ KAFE. Tešíme sa na všetkých účastníkov a návštevníkov Ďurďovského výstreku v ďalšom ročníku. 

RUFA SPORT TEAM

Rýchle autá, adrenalín a IMAO

Verte či nie, aj naša práca často prináša adrenalínové situácie. Adrenalín však zažívajú aj iní a tých sme sa tentokrát rozhodli podporiť. Slovenský automobilový RUFA SPORT TEAM je úspešný už niekoľko rokov a s našou podporou sa mu podarilo dosiahnuť víťazstvo na podujatí AUTO SHOW SLOVAKIA RING, čím bola ukončená hlavná slovenská rally sezóna.

Veľká vianočná súťaž s rádiom WOW

Tak ako my, aj iné spoločnosti v závere roka sme pripravili pre zákazníkov rôzne druhy súťaží. U nás to bola vianočná tombola, v rádiu WOW bola to Veľká vianočná súťaž. Stačilo do rádia WOW prinesieť ozdobu na vianočný stromček a automaticky ste boli zaradený do súťaže o ceny v hodnote 5000,- €. Medzi cenami boli aj naše lampy a darčekové tašky, ktoré ste mohli získať. 

2013

Ďurďovský výstrek 2013

Dobrovoľný hasičský zbor Ďurďové organizovalo 13. ročník Hasičskej súťaže o pohár veliteľa Jána Ďuriša a finále Slovensko – Moravskej hasičskej ligy Ďurďovský výstrek. 120 najlepších tímov zo Slovenska a Česka v extralige dobrovoľných hasičov. V sprievodnom programe vystúpili aj skupiny Drišľak a Polemic. Ďurďovský výstrek Vám prináša IMAO electric, s. r. o. – www.imao.sk. Ďurďovský výstrek 2013 bol 7. septembra v Ďurďovom.