Projektový manažér elektromontáží

2000 € + bonusy

Celé Slovensko

Trvalý pracovný pomer

Termín nástupu: ihneď

2000 € + bonusy

Celé Slovensko

Trvalý pracovný pomer

Termín nástupu: ihneď

Pre našu dcérsku spoločnosť OSMONT elektromontáže, s.r.o. hľadáme projektového manažéra elektromontáží, ktorý bude spoľahlivým a profesionálnym členom nášho tímu.

Na začiatku našej spolupráce ťa čaká kompletné úvodné zaškolenie a podpora zo strany spoločnosti a najvyššieho vedenia. V krátkej budúcnosti však očakávame tvoju samostatnosť a schopnosť zodpovedne riadiť zákazky a projekty v oblasti elektromontáží, od ich začiatku až po úspešné ukončenie. Preto požadujeme skúsenosti v obore alebo vyštudovaný elektrotechnický smer. Potrebná je aj schopnosť čítať projektovú dokumentáciu.

Práca projektového manažéra vyžaduje cestovanie a pracovné cesty. Preto nie je dôležité odkiaľ pochádzaš – reagovať na ponuku môžu kandidáti z celého Slovenska. Samozrejmosťou je služobné auto, notebook, mobil, ktoré budeš môcť využívať aj na súkromné účely.

Budeš pánom svojho času, pretože ti ponúkame flexibilný pracovný čas – podstatné sú výsledky tvojej práce. Uvedomujeme si, že motivácia k čo najlepším výsledkom je dôležitá, a preto ťa čaká motivačné odmeňovanie podľa kvality výkonu a úspešnosti daného projektu.

Radi doplníme všetky potrebné informácie a zodpovieme na tvoje otázky. Kontaktuj nás na kojnokova@imao.sk

Nezaujala ťa táto pracovná pozícia? Klikaj sem, pre ďalšie voľné ponuky:

Skladník / predajca