IMAO tím opäť splavil Oravu!

Ak by sme mali jedným slovom opísať tohtoročný IMAO teambuilding, bude to jednoznačne ZÁBAVA! A predsa, o to nám aj išlo. Po dlhých mesiacoch opatrení si každý z nás zaslúžil oddych a trochu srandy.

V piatok po práci, účastníci zájazdu, sme nasadli do áut a tak odštartovali akciu IMAO splav 2021. Smer cesty bol jasný. Tak, ako aj minulý rok, sme sa rozhodli pre krásnu Oravu. Po príchode sme sa ubytovali v penzióne Kuzmínovo, ktorý aj keď sídli v meste Dolný Kubín, je situovaný v prírode a tak nás nerušil mestský ruch. Piatok bol v znamení voľného programu – hrali sme tennis, bedminton a spoločne sme sa zabávali pri posedení v altánku až do večera.

Hlavný pod teambuildingu sa odohrával nasledujúci deň v sobotu. Splav rieky Orava je naozaj nenáročným splavom, ktorý zvládnu aj začiatočníci či tí najmenší. Záleží už len na dĺžke trasy, ktorú si vyberiete. My sme si zvolili štart v Sedliackej Dubovej s cieľom v Dolnom Kubíne. Ako sme spomenuli, Orava je nenáročným splavom, ale táto trasa je naozaj dlhá a celkovo sme strávili na lodiach aj vyše 7 hodín (s prestávkami), čo nebol až taký oddych. Samozrejme,  IMAO tím je tím bojovníkov 😎 a splav sme zvládli ľavou zadnou s kopou srandy a s krásnymi scenériami prírody. Po splave sme sa opäť presunuli na ubytovanie, kde nás čakala super grilovačka a zábava až do rána.

Na záver chceme už len povedať: Kolegovia ďakujeme a tešíme sa na ďalšie spoločné akcie!

Nedá nám nespomenúť, že k veľkej spokojnosti prispeli aj samotní organizátori splavovania a to ORAVA SPLAV. Martinovi a jeho tímu ďakujeme za ukážkový prístup, prípravu a vyhovenie našim požiadavkám (a verte, že to nebolo také jednoduché – náš tím chce len to najlepšie!) 😎