Ubehol 1. rok od presťahovania predajne v Tvrdošíne :-)

Už zakrátko prejde 365 dní od toho, čo sme v Tvrdošíne presťahovali predajňu do najmodernejších priestorov. Pri tejto príležitosti sme si dovolili pozvať všetkých zákazníkov v sobotu 21.9.2019 do našej predajne, kde nechýbala skvelá zábava, množstvo akcií a výborné občerstvenie.

Dátum 29.9.2018 je dňom, kedy uzrelo svetlo sveta najväčšie svetelné štúdio na Orave. V tento deň sa konalo oficiálne otvorenie predajne v Tvrdošíne a môžeme tvrdiť, že ide tiež o najmodernejšie priestory, ktoré majú viac ako 300m2

Tak to si predsa zaslúži oslavu, no nie? 🙂

A tak sme sa rozhodli, že chceme tento 1. rok osláviť s vami, našimi zákazníkmi. Od rána nás sprevádzala skvelá hudba a samozrejme aj vynikajúca atmosféra. Zákazníkov čakalo mnoho akcií ako napríklad koleso šťastia či darčeky ku každému nákupu. Chýbať nemohlo ani občerstvenie s chuťou prírody z farmy Ekoraj. Samozrejmosťou bola káva, čaj a varené víno. Na svoje si prišli aj detičky, ktoré za vymaľovanie obrázku dostali krásnu odmenu. Taktiež sa mohli odfotiť pri fotostene, ktorá ako môžeme vidieť na fotkách, nebola určená len pre najmenších. Počasie bolo bonusom tohto nádherného dňa.

Dúfame, že ste sa u nás cítili príjemne a tešíme sa aj na ďalšie spoločné akcie, ktoré sa budú konať aj na iných predajniach.