TOTO JE SVETLO! Zvýšili sme kvalitu a úroveň osvetlenia diaľničnej estakády v Považskej Bystrici.

… bolo svetlo, áno, ALE AŽ TERAZ JE TO PORIADNE SVETLO! O tom svedčí fakt, že našu prácu chváli aj konkurencia.

V letných mesiacoch minulého roku sme zrealizovali na diaľničnom moste v Považskej Bystrici výmenu a rekonštrukciu osvetlenia za plnej prevádzky. Dominanta mesta tak získala svetlejší a spoľahlivejší nočný kabát.

Vymenili sme 392 kusov pôvodných svetiel za úspornejšie, spoľahlivejšie LED svietidlá s moderným dizajnom a inovatívnou technológiou. Svietidlá vyrobené z hliníka majú vysoko účinnú PC optiku a ich výhodou je aj špeciálny modul, ktorý zabezpečuje, že výpadok jedného čipu neovplyvňuje funkčnosť celého svietidla.

zníženie spotreby
0 %
nárast osvetlenia
0 %
nárast intervalu údržby
0 %

Výmenou starého osvetlenia sa nám podarilo znížiť spotrebu elektrickej energie až o 30 %. Nárastom osvetlenia o 121 % a zvýšením intervalu údržby až o 275 % sme úspešne dosiahli zlepšenie kvality a úrovne osvetlenia diaľničnej estakády v Považskej Bystrici.

IMAO electric, s.r.o. zabezpečuje nielen rekonštrukciu osvetlenia od projektovej dokumentácie až po samotnú realizáciu. Naša práca predstavuje bohaté portfólio služieb a preto nás v prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať.