Tipy na darčeky pre Vašich najbližších

Každý rok na začiatku decembra všetci premýšľame nad rovnakou otázkou – čo pod stromček? Ako vyberieme darček pre mamu, darček pre otca, darček pre ženu, muža a deti? Ak tento rok nechcete nakupovať darčeky na Vianoce na poslednú chvíľu a stále nemáte premyslené aké vianočné darčeky kúpite blízkym, nechajte si poradiť  od nás.

Otázka čo pod stromček je v tomto období opäť aktuálna. Klasika ako ponožky, pyžamo či kozmetika určite nesklamú nikoho. Mnohí z nás sa tešia na Vianoce práve preto, že všetky tieto veci nemusia nakupovať sami, pretože vedia, že si ich pod vianočným stromčekom nájdu tak ako každý rok. Ak však chcete svojich blízkych potešiť tento rok niečím iným, možno trochu netradičným pozrite si naše tipy na darčeky.

Ako obdarovať milovníka Vianoc?

Každý milovník Vianoc nemá nikdy dosť „blikačiek“, svetielok a žiaroviek, ktoré môže umiestniť na vianočné dekorácie a takmer hocijaký povrch, ktorý na sebe udrží vianočné osvetlenie. Preto ak máte doma rodinného príslušníka, ktorý je z Vianoc namäkko už od augusta a má celú izbu vyzdobenú farebnými svetielkami, s týmto darčekom mu určite urobíte radosť.  Vianočné osvetlenie sa dá využiť aj mimo sezóny ako dekoratívne osvetlenie do izieb – to milovník Vianoc určite vie, pretože je vlastníkom veľkého množstva svetielkujúcich dekorácií. Náš tip? Kúpte mu ešte jednu vianočnú súpravu a určite ju niekde využije 🙂

Vianočné osvetlenie - reťaz
Vianočné osvetlenie - reťaz
Vianočné osvetlenie - záves

Vianočné osvetlenie ponúkame v rôznych dĺžkach, farbách a prevedeniach.  Ponúkame vianočné svetelné závesy, svetelné reťaze a ďalšie vianočné dekorácie. Vyberte si z našej ponuky vianočného osvetlenia LIGHT+ a EMOS.

Tipy na vianočné darčeky pre deti

Deti Vianoce vnímajú inak ako dospelí, preto je aj ťažšie vybrať im  vianočné darčeky. Ak vám ešte neprišiel od Vašich ratolestí list “Ježiskovi“, kúpte im dekoráciu do detskej izby. Čím budú vaše deti staršie, tým viac času budú v izbe tráviť. Ak teda vyberáte darčeky pre deti kúpte im do detskej izby niečo čo bude funkčné, a zároveň ich to zaujme. Sortiment detských svietidiel máme naozaj široký, keby ste si nevedeli vybrať, môžete potešiť svoje ratolesti aspoň krásnym príveskom na kľúče.

Ak máte doma školopovinného žiaka či študenta môžete mu vianočné darčeky vybrať z ponuky stolových lámp, ktoré sa určite hodia pri štúdiu. Správne osvetlenie pracovnej plochy je veľmi dôležité najmä pre deti, pretože štúdiom trávia veľa času.

Tipy na vianočné darčeky pre muža

Každé Vianoce sa stretávame s rovnaký problémom ako obdarovať našich mužov? Ako vybrať ten pravý darček pre otca, darček pre priateľa alebo darček pre manžela? Muži často krát majú svoju dielňu, kde veci skladajú a rozoberajú len tak pre zábavu. Je to útek na miesto, kde môžu relaxovať a venovať sa svojím koníčkom. Ak máte doma podobného majstra, tu sú tipy na darčeky pre domáceho kutila.  Ak sa rád hrá s elektrickými obvodmi, kúpte mu skúšačku napätia. Ku väčšine nástrojov, ktoré kutil používa tiež treba elektrickú energiu – vyberte mu dlhý kábel na bubne s vonkajším krytím, ktorý bude môcť použiť aj v záhrade. Na robotu si môže posvieť čelovkou, ktorú vie vyžiť vo viacerých situáciach.

Tipy na vianočné darčeky pre ženy

Každá žena si potrpí na svoj vzhľad. Snáď každá jedna už zažila situáciu keď si povedala, že by sa jej v kúpeľni zišlo silnejšie osvetlenie. Ak chcete byť úžasný priateľ, ktorý sa dokáže vcítiť do potrieb svojej vyvolenej, kúpte (a namontujte! ) jej osvetlenie nad zrkadlo. Alebo jej vymeňte žiarovku za silnejšiu 🙂 – to tiež poteší.

Darčeky pre ženy sú samostatnou kapitolou pre každého muža. Či už kupujete  darček pre priateľku, darček pre manželku, darček pre mamu alebo sestru, stretávate sa s rovnakou otázkou. Čo by ju potešilo ? Väčšina žien rada skrášľuje interiér, premieňa svoj byt či dom na útulnejšie miesto pomocou dekorácií. Určite tak Vašu manželku, sestru alebo mamu poteší dizajnová lampa, krištáľový luster alebo iné dekoratívne osvetlenie do interiéru. Osvetlenie je v mnohých prípadoch to, čo dodáva interiéru dušu. Pomocou správne zvoleného svetla v miestnosti dokážete vytvoriť atmosféru pohodlia a komfortu. Každá žena má rada, keď sa byt alebo dom premení na domov. Doprajte jej tento pocit vo svojom príbytku aj vďaka správne zvolenemú osvetleniu.

V konečnom dôsledku je aj tak jedno čo svojím blízkym kúpite, myslite najmä na to, že Vianoce sú o tom s kým ich strávite.  Preto nemajte stres z toho čo pod stromček, ale skúste si vianočné sviatky naplánovať tak aby ste ich strávili s tými, na ktorých Vám najviac záleží. Najkrajší darček aký im môžete dať je rodinná pohoda bez hádok, s darčekmi či bez nich 🙂