Presťahovali sme predajňu v Tvrdošíne

V sobotu 29.9.2018 sa konalo oficiálne otvorenie novej predajne v Tvrdošíne. Pôvodná predajňa už nespĺňala požiadavky na  pohodlný nákup pre našich zákazníkov. Preto sme sa rozhodli presťahovať predajňu do nových moderných priestorov, ktoré majú viac ako 300m2 predajnej plochy a zákazníci tu nájdu najväčšie svetelné štúdio na Orave. Ponuka svietidiel je teraz taká široká, že si u nás vyberie naozaj každý. Posilnili sme aj skladové zásoby elektroinštalačného materiálu, čo poteší nie len profesionálov, ale aj domácich majstrov.

V deň otvorenia od rána spríjemňovala náladu ľudová hudba. Pre zákazníkov bolo pripravené občerstvenie z výrobkov farmy Ekoraj Ďurďové. O 9:00 sme slávnostne prestrihli pásku a prvý deň mohol začať. Pre deti boli pripravené darčeky a nafukovací hrad. Pre zákazníkov sme si pripravili výrazné zľavy až do 50% a pre každého zákazníka bola pripravená aj tombola. Že sme pre Vás pripravili naozaj skvelé ceny ukázalo aj to, že takmer každé 2 minúty bol obslúžený zákazník.

Prvý deň v novej predajni dopadol nad očakávania, zákazníci odchádzali s úsmevom a všetci sme sa tešili z dobre vykonanej práce.

Odborne vyškolený personál sa teší na Vašu návštevu. Pripomíname, že predajňa slúži zároveň aj ako odberné miesto pre výdaj tovaru z nášho e-shopu.,