Online platby kartou už aj na našom eshope

Naším zákazníkom od minulého týždňa ponúkame online platbu kartou cez platobnú bránu GoPay. Pre dokončenie objednávky si tak môžete vybrať z viacerých spôsobov platby – dobierkou, v hotovosti alebo platobnou kartou VISA i MasterCard.

V piatok 26.7.2019 sme pridali medzi spôsoby platby na našom e-shope aj webové platby kartou online. Táto služba spĺňa všetky bezpečnostné štandardy, tak aby bola zabezpečená úplná bezpečnosť prevedených transakcií. Tieto štandardy sa nazývajú aj 3D Secure – ak často nakupujete na e-shopoch určite ste sa s týmto pojmom už stretli.

V nákupnom košíku si vyberiete či chcete za svoju objednávku zaplatiť vopred cez bankovú kartu, v hotovosti na našej predajni, alebo dobierkou priamo kuriérovi.  Je na Vás či si vyberiete osobný odber alebo dopravu kuriérom. Oba spôsoby sú po zaplatení kartou možné. Vyberte si  spôsob platby s logom GoPay a tovar si pohodlne vyzdvihnete alebo dáte doviezť priamo ku Vám.

Čo sa stane s Vašimi peniazmi po vytvorení objednávky?

Po dokončení objednávky je potrebné kliknúť na odkaz ZAPLATIŤ, čo vás presmeruje na platobnú bránu GoPay, kde vyplníte všetky povinné údaje (číslo karty, dátum platnosti a CCV kód). Peniaze nebudú z Vášho účtu odpočítané okamžite, ale až po potvrdení platby a skontrolovaní dostupnosti tovaru na našich skladoch. O zaplatení Vašej objednávky Vás budeme informovať e-mailom. Rovnakým spôsobom obdržíte aj informáciu o odoslaní objednávky.

Ako dlho potrvá odoslanie Vašej objednávky? 

Okamžite po potvrdení platby sme schopní Váš tovar expedovať. Bankový výpis s Vašou platbou obdržíme zväčša na druhý pracovný deň od vytvorenia Vašej objednávky. Kuriér Vám tovar doručí štandardne na ďalší pracovný deň od jej odoslania. Proces spracovania platby a doručenia tovaru tak môže trvať od 3 do 5 pracovných dní.

Spätná väzba od našich zákazníkov je pre nás dôležitá

V prípade, že nakúpite na našom e-shope imao.sk a rozhodnete sa pre využitie platby kartou, neváhajte nás kontaktovať v prípade, že by ste natrafili na nejakú nejasnosť. Každá spätná väzba nás posúva ďalej a sme radi ak môžeme naše služby zákazníkom  posunúť na vyšší level, tak aby boli maximálne spokojní.

 Ohľadom objednávok z nášho e-shopu kontaktujte Mgr. Simonu Hájkovú na hajkova@imao.sk / 0905 573 144 alebo Martina Pružinca na pruzinec@imao.sk / 0907 778 236.