tipy na vianočné darčeky

Nápady na vianočné darčeky

Vianoce sú už čoskoro tu a možno práve vy premýšľate nad vianočným darčekom pre vašich najbližších. Ak máte problém s prekvapením pod vianočný stromček, prečítajte si naše tipy na vianočné darčeky. Dúfame, že vám pomôžu alebo inšpirujú pri výbere toho najlepšieho darčeka pod stromček.

Darčeky pre deti

Vianoce pre deti často znamenajú obdobie splnených prianí a želaní. Ak však vaše deti nemali konkrétnu žiadosť na vianočný darček alebo nenapísali list pre Ježiška, čo tak pre ne vybrať niečo funkčné a pritom zaujímavé? Reč je o detských svietidlách, ktoré svojim dizajnom potešia nejedno detské očko. V našom sortimente je veľký výber detských svietidiel. Nájde sa niečo aj pre milovníka nočnej oblohy, úsmevu či zvieratiek.

Darčeky pre ženy

Nielen tí najmenší, ale aj ženy milujú vianočné prekvapenia! Čo poviete na to, keby prekvapíte svoju manželku, priateľku či mamu nejakým dizajnovým svietidlom? O ženách je známe, že im robí radosť skrášľovať domov dekoráciami. Pomocou nich vytvárajú tú krásnu čarovnú atmosféru a teplo domova. Každá žena má rada, keď sa byt alebo dom premení na domov. Doprajte jej tento pocit vo svojom príbytku aj vďaka správne zvolenému osvetleniu. Vybrať môžete z ponuky lustrov, stolových, stojanových lámp a iných svietidiel.

Darčeky pre mužov

V našom sortimente sa nájdu zaujímavé vianočné darčeky aj pre mužov. Ak máte doma muža rybára, turistu či domáceho kutila, čelovka s vysokou svietivosťou mu zaručene spôsobí úsmev na tvári. Ďalším tipom je veľmi funkčný pomocník v domácnosti – prenosné svietidlo, ktoré by nemalo chýbať u žiadneho muža.

Ak váš manžel, otec alebo brat trávi príliš veľa času vo svojej pracovni za pracovným stolom, máme aj niečo pre neho! Ako dobre vieme, správne osvetlenie pracovného stola je veľmi dôležité a preto odporúčame siahnuť po darčeku v podobe modernej LED stolovej lampe, ktorá posvieti na každý detail určitej úlohy. V ponuke máme moderné stolovky s rôznymi funkciami ako je napríklad stmievateľnosť, dátum, čas či meranie teploty v priestore. 

Nezabúdajme však na to, že ten najkrajší darček je ten, ktorý je vyberaný a darovaný s láskou. Tím IMAO vám želá krásne Vianoce 🙂