OC Tulip

IMAO prichystalo OC Tulip na otvorenie

Moderné obchodné priestory, nové prevádzky a 4K kino – to je dlho očakávané otvorenie rozšíreného obchodného centra Tulip v Martine. Spoločnosť IMAO electric, s.r.o. zabezpečovala kompletnú dodávku silno a slabo prúdových rozvodov, osvetlenia a tiež kompletnú realizáciu montážnych prác v spolupráci s našou dcérskou spoločnosťou OSMONT elektromontážne.

V rámci zákazky skupina IMAO zhotovila  špeciálne riešenie pre prívod vedenia  po streche objektu  o dĺžke 350m. Naša spoločnosť má vlastnú divíziu výroby rozvádzačov, ktorá zabezpečovala výrobu rozvádzačov aj pre tento projekt a preto sa s jej výrobkami stretnete v celom obchodnom centre. Zabezpečovali sme aj kompletnú dodávku a  montáž osvetlenia vnútorných priestorov a osvetlenie kín CINEMAX, vrátane štyroch kinosál. Na riadenie svetiel v kinách bol použitý systém DALI , ktorý plne zodpovedá potrebám súčasných moderných kín. Pre núdzové osvetlenie sme implementovali sofistikovaný centrálny batériový systém.

Viac ako

použitých káblov.
m

 Ku komplexnej dodávke a montáži patrí aj slaboprúdová časť, ktorú sme realizovali pre celé obchodné centrum a jeho nájomníkov – štruktúrovanú kabeláž, elektronickú požiarnu signalizáciu (EPS), hlasovú signalizáciu požiaru (HSP), elektronický zabezpečovací systém (EZS) a v neposlednom rade aj kamerový systém ktorým sú monitorované vonkajšie aj vnútorné priestory obchodného centra. Súčasťou bola aj realizácia areálového osvetlenie vonkajších priestorov.

V značnej miere sme sa podieľali aj na projekčnej činnosti . Ku kompletnému odovzdaniu patria tiež aj revízie a revízne správy, ktoré sme rovnako zabezpečili  vo vlastnej réžii. Všetky naše práce svedčia o tom že realizácia stavieb tzv. „na kľúč „ je pre nás samozrejmosťou.