IMAO je výhradným predajcom LED profilových systémov GALAXY® profiles na Slovensku


Elegantný dizajn produktu a unikátna produktová kompatibilita tvorí základ konceptov LED osvetlenia budúcnosti. LED profilové systémy od  GALAXY® profiles ponúkajú modulárne LED osvetľovacie riešenia. Individuálny systém komponentov sa vie poskladať dokopy s minimálnou námahou, jednoducho a rýchlo s použitím zapadajúceho spojovacieho mechanizmu.

Výhodou LED profilových systémov GALAXY®  profiles je ľahká a rýchla inštalácia.

Samolepiace LED pásy sa vložia centrálne pozdĺž drážky v LED profile, nalepia sa, nainštalujú a pripoja sa k LED osvetleniu a ovládacej technológií (LED transformátor, LED radiču, a pod.). LED profil môže byť naskrutkovaný alebo prilepený priamo na oporný objekt alebo priamo na stavebný materiál.

Pre excelentnú priliehavosť samolepiacich LED pásov, odporúčame dôkladné čistenie a odmasťovanie profilu z vnútra pomocou acetónového čistiaceho prostriedku.

Použitie vo vlhkých priestoroch alebo v exteriéri je možne len v uzavretej forme. Špeciálnu ochranu proti vlhkosti a vode zabezpečuje silikón, ktorý je aplikovaný na spojoch profilu pre utesnenie. Absolútna nepriepustnosť vody je zabezpečená pomocou odlievania Wepuran živicou vychádzajúcej zo živice polyuretánu (PUR).

     

Využitie LED profilových systémov GALAXY® profiles:

montáž na stenu, strop alebo podlahu,

domáci aj kancelársky nábytok,

zrkadlá,

kabinetné dvere,

displeje,

poličky,

schody a zábradlia,

domáci a kancelársky priestor,

pohostinnosť a gastronómia,

maloobchod (obchody a výklady),

komerčné priestory a výstavné miestnosti,

haly, vstupné haly a chodby,

wellness a interné oddychové zariadenia,

montáž/inštalácia na/v drevených pásoch, doskách, sadrových doskách, kachličkách, kameni, granitu, mramoru a kovových povrchoch.

LED profilové systémy a lineárne LED osvetľovacie systémy od GALAXY® profiles sú používané na všeobecné osvetlenie miestností a objektov ako aj na dekoratívne a efektné osvetlenie. Praktické a dekoratívne LED osvetlenie, integrované do nábytku a domáceho príslušenstva v kuchyni, kúpeľni a obývačke!

Všetky typy LED profilových systémov nájdete na našom e-shope.

Upozorňujeme, že pri inštalácií LED profilových systémov vo vlhkých miestnostiach alebo vonku, je nutné uistiť sa, že používate LED pásy s dostatočným stupňom ochrany. Lineárne LED exteriérové svetelné systémy od GALAXY® profiles štandardne spĺňajú tieto podmienky. Radi Vám s tým pomôžeme!

 

Katalóg GALAXY® profiles

Návod na inštaláciu