Ešte stíhate! Tipy na vianočné darčeky pre celú rodinu

Vianoce sú pre mnohých z nás najkrajšie sviatky v roku. Aj keď v tomto náročnom období budú iné, veríme, že si ich užijeme aj počas pandémie v radosti a v pokoji.

Neodmysliteľnou súčasťou Vianoc sú darčeky. Ak ste typický odkladač nákupov vianočných darčekov, teraz je ten najvyšší čas! Nápor zásielok kuriérskej službe v tomto čase rapídne stúpa a obchody sa čoraz viac plnia. Spravte rok 2020 rokom, v ktorom prekvapíte darčekom, ktorý bude iný… s praktickým využitím. Inšpirujte sa našimi tipmi na Vianočné darčeky, ktoré vám doručíme do Vianoc.

Darčeky pre deti

Deti milujú Vianoce, no milujú predovšetkým čas rozbaľovania darčekov. Doprajte im túto radosť skvelými darčeky a vyberajte ich nielen podľa trendu, ale aj podľa funkčnosti a ich využitia.

Tento rok prinášame skvelý tip pre tých najmenších: Nočné lampičky v prevedení zvieratiek, ktoré deti veľmi obľubujú. Okrem krásneho dizajnu macka, zajačika či žabky majú tieto lampičky aj ďalšie praktické funkcie… pri zaspávaní zastrašujú všetky strašidlá a bubákov!

Darčeky pre ženy

Povedzme si na rovinu, že obdarovať ženu tým správnym darčekom je niekedy naozaj ťažké. No nezúfajte, s našim tipom určite vyčarujete úsmev na tvári každej žene, či pôjde o vašu manželku, mamu, starú mamu či sestru.

 A prečo sme si takí istí? Pretože ženy milujú doplnky do domácnosti a medzi tie najlepšie patria jednoznačne svietidlá – sú funkčné, praktické a pri dobrom výbere vylepšia alebo zmenia vzhľad každej miestnosti. V našom sortimente nájdete široký výber lustrov, stolových, stojanových lámp a iných svietidiel…

Darčeky pre mužov

Aj keď sú často vianočné darčeky pre mužov spojované s kvalitnými ponožkami, prečo tieto Vianoce nepremýšľať mimo krabice? Mužské pohlavie určite poteší, keď má ich darček viacero funkcií ako napríklad stolová lampa Globo CLARKE 15229T1L, ktorá je štýlová, funkčná a dokonca prehráva hudbu. Obsahuje 5W reproduktor, ktorý sa dá pripojiť k Bluetooth a prehrávať hudbu. Svietidlo pozostáva z dekoratívne dierovaného čierneho textilu a vnútornú stranu zdobí zlatá farba. Ideálna pre elegantné kancelárie či pracovne vašich mužov.

Ak predsa len hľadáte klasické kancelárske stolové lampy, inšpirujte sa najnovšími kúskami v našom sortimente. Tieto lampy sú určené na osvetlenie pracovného či školského stola, aby priniesli to správne osvetlenie.

Máte doma domáceho majstra? Ak áno, čo tak vybrať praktické darčeky ako napríklad dlhý kábel na bubne s vonkajším krytím, kufrík s náradím – 24 dielna sada. Pri robote určite ocení čelovku, pomocou ktorej si posvieti na každú úlohu!

Tím IMAO vám želá krásne Vianoce 🙂