Aby náš kraj rástol: IMAO podporuje podujatia

Opatrenia z dôvodu pandémie nedovoľovali konanie rôznych podujatí či akcií po dobu dlhých mesiacov. Sociálny kontakt a zábava bolo nepochybne to, čo chýbalo mnohým z nás. Kultúrne podujatia našťastie dostali zelenú v letnom období a my sme neváhali tieto akcie opäť finančne podporiť a prispieť tak ku kultúrnym či športovým zážitkom pre občanov v našom kraji.

Cez leto sme sa tak stali súčasťou akcií, ktorých cieľom bolo predovšetkým zabaviť a priniesť trochu oddychu. Podporili sme tak podujatia ako Na zábave zábava v Ilave či Deň obce Sverepec 2021, kde pre účastníkov čakal bohatý program.

Ďalším skvelým projektom bol projekt Deň pre Vás, určený pre zamestnancov Nemocnice v Považskej Bystrici. Túto úžasnú myšlienku – poďakovať všetkým zdravotníkom, sme bez váhania podporili a vyjadrili im tak vďaku za ich veľmi náročnú prácu v tomto pandemickom období.

IMAO bolo už tradične hlavným sponzorom hasičskej súťaže v Ďurďovom, známej pod názvom Ďurďovský výstrek. Počas celého dňa ste mohli sledovať výborné výkony hasičských družstiev, ktoré boli vyrovnané a napínavé. Koniec leta tak patril každoročne očakávanej akcii, ktorú pozná takmer každý a vie, že okrem športového zážitku ide aj o poriadnu nálož zábavy. Tento rok dokonca o dvojitú! Organizátori sa tak snažili vynahradiť minuloročné vynechanie udalosti kvôli pandemickým opatreniam. Akciu moderoval Andrej Bičan, spolu s Milanom „Yettim“ Kováčikom a hlavným večerným programom boli skupiny Hex a Polemic