sk sk en Romania Bosna and Herzegovina Hrvatska Srbia    

Infolinka: +421 (0) 42 / 44 31 879     E-shop: 
 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

  Drevené pelety

  Baner Web Predaj Peliet  Odnedávna na našom e-shope môžete nájsť aj drevené pelety. Toto palivo vhodné pre alternatívne kúrenie je veľmi úsporné, má vysokú výhrevnosť a nízke percento produkovania popola (do 1%). Naše drevené pelety sú vyrábané na Slovensku - v bioplynovej stanici Tvrdošín. Vyrábajú sa z odkôrneného reziva (z mäkkého dreva), ktoré sa sušením, drvením a lisovaním mení na kvalitné pelety na kúrenie s akosťou 1. Môžete si vybrať z dvoch variant - vrecované pelety po 15kg alebo BIG BAG vrece.

  Ak nemáte záujem o veľkoodber a naše pelety chcete iba vyskúšať, máte možnosť si zakúpiť 15kg vrece. Cena za vrece je 3,00€ s DPH a do 50kg Vám ich vieme doručiť kuriérskou službou priamo ku Vám domov.

  Cena dopravy sa pri väčších odberoch vypočítava individuálne - možný je aj osobný odber v Tvrdošíne alebo v Považskej Bystrici. Nezabudnite však, že najúčinnejší spôsob ako využívať pelety na kúrenie je v špeciálnych peciach a kotloch. Viac informácií o tom, čo sú drevené pelety a na čo sa používajú, ako aj o spaľovacích peciach a kotloch na pelety, sa dozviete aj z článkov na našom blogu IMAOviny. Hľadajte značku drevené pelety. V prípade ak máte záujem o cenovú ponuku na väčšie množstvo drevených peliet, prosím kontaktujte Ivana Adamusa na  alebo na telefónnom čísle 0915 931 274.

   

  Stránka využíva súbory cookies. Tieto súbory nám pomáhajú pri zlepšení našich služieb. Viac informácií