sk sk en Romania Bosna and Herzegovina Hrvatska Srbia    

Infolinka: +421 (0) 42 / 44 31 879     E-shop: 
 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

  Webové platby kartou už aj na imao.sk

   gp-webpay-online-platby-imaoAk patríte medzi odberateľov nášho newslettera, určite ste zaregistrovali informáciu o tom, že pripravujeme online platby kartou cez platobnú bránu GPWebpay. Naším zákazníkom tak okrem platieb v hotovosti a dobierkou ponúkame aj možnosť zaplatiť za svoju objednávku kartou VISA, MasterCard alebo American Express.

   Od tohto týždňa pridávame medzi spôsoby platby na našom e-shope aj webové platby kartou online. Táto služba spĺňa všetky bezpečnostné štandardy (MasterCard SecureCode, Verified by VISA a SafeKey), tak aby bola zabezpečená úplná bezpečnosť prevedených transakcií. Tieto štandardy sa nazývajú aj 3D Secure – ak často nakupujete na e-shopoch určite ste sa s týmto pojmom už stretli.

   V nákupnom košíku si vyberiete či chcete za svoju objednávku zaplatiť vopred cez bankovú kartu, v hotovosti na našej predajni, alebo dobierkou priamo kuriérovi.  Je na Vás či si vyberiete osobný odber alebo dopravu kuriérom. Oba spôsoby sú po zaplatení kartou možné. Vyberte si  spôsob platby s logom GPWebpay a tovar si pohodlne vyzdvihnete alebo dáte doviezť priamo ku Vám.

   gp-webpay-online-platby-imao

   Čo sa stane s Vašimi peniazmi po vytvorení objednávky?

   Po dokončení objednávky budete presmerovaný na platobnú bránu GPwebpay, kde vyplníte všetky povinné údaje (číslo karty, dátum platnosti a CCV kód). Peniaze nebudú z Vášho účtu odpočítané okamžite, ale až po potvrdení platby a skontrolovaní dostupnosti tovaru na našich skladoch. O zaplatení Vašej objednávky Vás budeme informovať e-mailom. Rovnakým spôsobom obdržíte aj informáciu o odoslaní objednávky.

   Ako dlho potrvá odoslanie Vašej objednávky?

   Okamžite po potvrdení platby sme schopní Váš tovar expedovať. Bankový výpis s Vašou platbou obdržíme zväčša na druhý pracovný deň od vytvorenia Vašej objednávky. Kuriér Vám tovar doručí štandardne na ďalší pracovný deň od jej odoslania. Proces spracovania platby a doručenia tovaru tak može trvať od 3 do 5 pracovných dní.

   Spätná väzba od našich zákazníkov je pre nás dôležitá

   V prípade, že nakúpite na našom e-shope imao.sk a rozhodnete sa pre využitie platby kartou, neváhajte nás kontaktovať v prípade, že by ste natrafili na nejakú nejasnosť. Každá spätná väzba nás posúva ďalej a sme radi ak môžeme naše služby zákazníkom  posunúť na vyšší level, tak aby boli maximálne spokojní.

    Ohľadom aýchkoľvek objednávok z nášho e-shopu kontaktujte Mgr. Janu Batrnovú na alebo na 0905 573 144.

   Súvisiace položky

   návrat hore

   Stránka využíva súbory cookies. Tieto súbory nám pomáhajú pri zlepšení našich služieb. Viac informácií