Toto leto svietime v znamení nízkych cien!

Nechajte sa inšpirovať. Toto sú najpredávanejšie produkty z letnej akcie:

Nadčasové vypínače a zásuvky Legrand Niloé už od 1,75 €

Lustre, lampy, žiarovky, vypínače či predlžovacie káble za naozaj nízke ceny? U nás áno! Leto je v plnom prúde a my neprestávame svietiť v znamení nízkych cien na našej predajni v Prešove so širokým sortimentom svietidiel a elektroinštalačného materiálu. A aby toho nebolo málo, na každého zákazníka čaká na predajni zľava 10% na celý nákup! 

10 % zľava na celý nákup v predajni Prešov!

Nedá sa kombinovať s inými zľavami a akciami. Zľava bude odpočítaná automaticky pri platení na predajni (platí aj pre eshop objednávky s osobným odberom na predajni Prešov)

Predajňa IMAO Prešov sa nachádza v priestoroch budovy PEhAES na Bardejovskej 15, Ľubotice-Šarišské Lúky.

Zľavy odporúčame využiť na vypínače a zásuvky značky Legrand, konkrétne na typovú radu Niloé (v ponuke máme aj Valena, Valena Life či Cariva), ktorá svojim nadčasovým a jednoduchým dizajnom zapasuje do každého interiéru. Dalším skvelým tipom je nová séria kvalitných LED žiaroviek značky Bemko s originálnym Samsung LED čipom a s vysokou životnosťou, čo poteší každú domácnosť.

V sekcií svietidiel smerujú naše odporúčania na ACK LED svietidlá, ktoré vynikajú svojim minimalistickým dizajnom za minimálne ceny. V našom sortimente nájdete aj vonkajšievnútorné stropné svietidlá v rôznych veľkostiach.

Ak potrebujete pomôcť s výberom a v technickej špecifikácií sa nevyznáte, navštívte nás a naši kolegovia vám radi poskytnú odborné poradenstvo či už v oblasti svietidiel alebo elektroinštalácií. Momentálne na predajni disponujeme širším výberom tovaru v porovnaní s internetovým obchodom.

Sme odborníci na elektroinštalačný materiál a svietidlá pre váš domov, a preto vám radi poradíme s najlepším riešením osobne priamo v predajni. Chápeme, že naše produkty nenakupujete každý deň, no veríme, že o to dlhšie sa budete tešiť z ich používania aj vďaka radám našich zamestnancov. Tešíme sa na vašu návštevu!

Letná akcia platí len na kamennej predajni Imao Prešov a vybrané akciové produkty sú dostupné aj cez eshop.